آموزش نصب و راه اندازی کمپرسور اسکرو

در این فیلم قدم به قدم آموزش نصب و راه اندازی اولیه کمپرسور اسکرو را یاد می گیریم و همچنین با روش برطرف کردن خطاهای احتمالی آشنا می شویم

آموزش سرویس دوره ای کمپرسور اسکرو

در این فیلم قدم به قدم آموزش سرویس دوره ای کمپرسور اسکرو از تعویض روغن کمپرسور تا تعویض فیلتر هوا، فیلتر روغن و فیلتر سپریتور را با همدیگر یاد می گیریم

چه درایری بخریم؟ (مقایسه درایر تبریدی و جذبی)

در این فیلم صفر تا صد درایر های را یاد می گیریم و متوجه می شویم چه تفاوت هایی با همدیگر دارند و به لحاظ قیمتی کدامیک مقرون به صرفه تر هستند.

نحوه تشخیص کیفیت کمپرسور اسکرو (بر اساس پیش فاکتور)

در این فیلم تکنیک متوجه شدن کیفیت و قیمت کمپرسور اسکرو از روی پیش فاکتور هایی که دریافت کردیم یاد خواهیم گرفت تا بتوانیم بهترین انتخاب را انجام دهیم.

نحوه محاسبه هزینه های جانبی کمپرسور در بلند مدت

در این فیلم یاد می گیریم چطور می توانیم تمام هزینه های کمپرسور که در بلند مدت باید پرداخت کنیم را محاسبه کنیم.

محاسبه سایز درست درایر تبریدی

در این فیلم تکنیک محاسبه سایز دقیق درایر تبریدی را یاد می گیریم و همچنین با اشتباهات رایج در انتخاب سایز درایر توسط اکثر فروشندگان آشنا می شویم.

بهترین کمپرسور اسکرو را کدام برند ها تولید می کنند

در این فیلم به این موضوع می پردازیم که بهترین کمپرسور های وارداتی برای کدام برند ها هستند و همچنین مزایا و معایت خرید کمپرسور اسکرو وارداتی چه چیزهایی می باشند.

بهترین ایرند (هواساز) کمپرسور اسکرو کدام است؟

در این فیلم به نقد و بررسی ایرند کمپرسور اسکرو می پردازیم و متوجه می شویم بین سه برند TMC, AERZEN, ROTORCOMP کدامیک ایرند (هواساز) بهتری هستند.

تفاوت صدای کمپرسور پیستونی با کمپرسور اسکرو

در این فیلم با همدیگر هم بصورت تئوری و هم در واقعیت صدای دو کمپرسور اسکرو و پیستونی را با همدیگر مقایسه می کنیم و متوجه می شویم کدامیک صدای کمتری دارد.

تاثیر کیفیت فیلتر هوا در عملکرد کمپرسور اسکرو

در این فیلم با همدیگر می بینیم چطور انتخاب یک فیلتر هوای نامرغوب می تواند آسیب جدی به کمپرسور اسکرو برساند و باعث خسارت مالی شود

چطور فن کمپرسور خوب را از بد تشخیص دهیم

در این فیلم با همدیگر یاد می گیریم چند مدل فن کمپرسور داریم و کدام مدل از فن ها برای کمپرسور اسکرو مناسب است و بهترین عملکرد را دارد.